Wyjazd do Hiszpanii

SP 12 W HISZPANII

W dniach 11 - 15 marca 2019 r. mieliśmy okazję wziąć udział w kolejnej mobilności projektu pt. "My Rights - My Responsibilities" unijnego programu Erasmus+. Spotkanie nauczycieli i uczniów odbyło się w Alaquàs, miejscowości we wschodniej części Hiszpanii. W ramach mobilności uczestnicy mieli okazję poznać hiszpańską szkołę, nauczycieli oraz uczniów. Uczennice naszej szkoły zaprezentowały nasze działania w ramach realizacji czwartego modułu projektu. Wzięliśmy także udział w niesamowitej paradzie. Cała społeczność szkolna przebrana za postaci z książki pt. „Czarnoksiężnik z krainy Oz” przeszła ulicami miasta przy akompaniamencie muzyki. Wszyscy nauczyciele z zagranicy prowadzili również lekcje z hiszpańskimi uczniami, a nasze uczennice miały okazję wziąć udział w Dniu Sportu. Jednak nasza hiszpańska przygoda to nie tylko praca. Mieliśmy okazję poznać wspaniałych, otwartych ludzi z pasją  i poczuciem humoru, a także spróbować hiszpańskiej paelli! Była to niesamowita podróż pełna wrażeń. Wszyscy będziemy długo ją wspominać.