Ostatnie spotkanie nauczycieli biorących udział w projekcie Erasmus+

OSTATNIE SPOTKANIE W POLSCE

W dniach 25-26 czerwca 2019 roku w Warszawie odbyło się ostatnie spotkanie nauczycieli biorących udział w projekcie Erasmus+ "My Rights - My Responsibilities", podczas którego mogliśmy podsumować całą pracę przy projekcie oraz wymienić się spostrzeżeniami  i wnioskami. Ponadto uczestniczyliśmy w konferencji, która odbyła się w siedzibie Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Mieliśmy okazję wziąć udział w dyskusji na temat sposobów respektowania praw dziecka w Polsce oraz w krajach naszych partnerów. Trudno uwierzyć, że nasz projekt już się skończył. Czas minął tak szybko, ale zdobyliśmy cenną wiedzę  i doświadczenie, które będziemy mogli wykorzystać w naszej dalszej pracy. Projekt Erasmus+ był wspaniałym doświadczeniem nie tylko dla nauczycieli, ale przede wszystkim dla naszych uczniów. Udział w międzynarodowym projekcie niezaprzeczalnie wpłynął na edukację i świadomość praw i obowiązków dzieci, jak również na świadomość kulturową uczniów naszej szkoły, nauczył postaw tolerancji i otwartości wobec innych narodowości, poszerzył horyzonty, jak również zmotywował uczniów do nauki języków obcych.